O MNIE

Witajcie na Mienta blog :)

Bloga prowadzę od lutego 2012. Miło mi, że tu trafiliście.
To chyba znaczy, że tak jak ja lubicie smacznie zjeść i poeksperymentować w kuchni.
Mam nadzieję, że się Wam tu spodoba i że zostaniecie na dłużej:)

 

Kocham, gotowanie, pieczenie i fotografię i chociaż we wszystkich tych czynnościach jestem amatorką, to staram się jak mogę aby przedstawić na zdjęciach to jak smaczne są moje potrawy :)

Przepisy które tu znajdziecie należą raczej do prostych. Myślę, że każdy początkujący sobie z nimi poradzi, ale dla bardziej zaawansowanych też się coś z pewnością znajdzie:)

 

Co więcej?

Moją największą pasją są tatuaże artystyczne i we wrześniu 2012 roku spełniło się jedno z moich największych marzeń. Wraz z Mężem otworzyliśmy swoje Studio Tatuażu w Tarnobrzegu. Serdecznie wszystkich zapraszam www.kowaltattoo.pl . Chciałabym także kiedyś wydać swoją książkę z przepisami ale to już chyba pozostanie sennym marzeniem ;)

 

 Od sierpnia 2013 jestem najszczęśliwszą na świecie mamą małej ślicznotki :) Kocham mocną muzę, koncerty, wyjazdy w góry, wolny czas spędzony w ciszy na działce :)

 Jestem pewna, że każdy znajdzie na blogu coś dla siebie, dlatego zachęcam do odwiedzin i zostawiania po sobie śladu, w postaci komentarzy :)

 

dianaa

 

 Wszystkie zdjęcia potraw są robione przeze mnie. Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie ich w internecie i publikacjach drukowanych bez mojej zgody. Jeśli chcesz wykorzystać mój przepis lub zdjęcia po prostu napisz.

Jeśli macie ochotę to piszcie do mnie na kontakt@mientablog.com :)