O MNIE | Mienta blog

O MNIE

Witajcie na Mienta blog :)

Bloga założyłam w lutym 2012 roku, a później w tej przygodzie zaczął towarzyszyć mi mój Mąż. Miło nam, że tu trafiliście.
To chyba znaczy, że tak jak my lubicie smacznie zjeść i poeksperymentować w kuchni.
Mamy nadzieję, że się Wam tu spodoba i że zostaniecie na dłużej :)

 

Kocham, gotowanie, pieczenie i fotografię, dlatego staram się jak mogę, aby przedstawić na zdjęciach to jak smaczne są moje potrawy.

Przepisy które tu znajdziecie należą raczej do prostych. Myślę, że każdy początkujący sobie z nimi poradzi, ale dla bardziej zaawansowanych też się coś z pewnością znajdzie:)

 

Co więcej?

Moją największą pasją są tatuaże artystyczne i we wrześniu 2012 roku spełniło się jedno z moich największych marzeń. Wraz z Mężem otworzyliśmy swoje Studio Tatuażu w Tarnobrzegu. Serdecznie wszystkich zapraszam www.kowaltattoo.pl .

W 2020 wydałam książkę kucharską, którą możecie zamówić tu —>KLIK

 Od sierpnia 2013 jestem najszczęśliwszą na świecie mamą małej ślicznotki :) Kocham mocną muzykę, koncerty, wyjazdy w góry i czas spędzony w ciszy na łonie natury. W każdej wolnej chwili jeżdżę na rowerze.

 Jestem pewna, że każdy znajdzie na blogu coś dla siebie, dlatego zachęcam do odwiedzin i zostawiania po sobie śladu, w postaci komentarzy :)

 

mientablog - O MNIE