Zupy Babci Zosi II | Mienta blog
Testowanie

Zupy Babci Zosi II

Ostatnio dostałam do testowania kolejną paczkę z produktami od firmy SyS :)

Moje wcześniejsze recenzje możecie przeczytać tutaj:

Firma Sys

Kasza jęczmienna z pieczarkami z kurczakiem w sosie serowym

Ryż z pomidorami i papryką z kotlecikami rybnymi

Zupy Babci Zosi

A dziś przedstawiam 2 zupy Babci Zosi,krupnik i grochową.
Zacznijmy od składu. Jak już wcześniej pisałam produkty tej firmy nie zawierają konserwantów, barwników czy tez innych dodatków chemicznych, są w 100 % naturalne. Wielki plus za to:)

dsc 01sdfadg76 - Zupy Babci Zosi II dsc 01agag88 - Zupy Babci Zosi II dsc 019agag0 - Zupy Babci Zosi II dsc 0sjjswj192 - Zupy Babci Zosi II

Jeśli chodzi o smak zup to mi osobiście ciężko było je porównać z czymkolwiek ponieważ akurat ani za grochową ani za krupnikiem nigdy specjalnie nie przepadałam ale spróbowałam i stwierdzam, że były smaczne :) Bardziej zwróciłam uwagę na to co mówiła reszta domowników. 3 osoby zgodnie stwierdziły, że zupy smakują jak domowe. Wielkim plusem jest to, że zawierają naprawdę dużo warzyw a krupnik także dużo kaszy przez co obie były bardzo syte i 4 osoby mogą się spokojnie najeść.

 

Dla osób które zwracają uwagę na to jakiej jakości są spożywane przez nich potrawy ale jednak nie mają czasu na przygotowanie ich od a do z, produkty te są idealnym rozwiązaniem. Nie drogie, zdrowe, syte i smaczne, czego chcieć więcej :)

Więcej zup Babci Zosi znajdziecie tutaj KLIK, zachęcam do wypróbowania :)

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Komentuj