Gdy kończy się lato... | Mienta blog
Fotografia niekulinarna, Mienta

Gdy kończy się lato…

To już taka nasza rodzinna tradycja, że w słoneczny wrześniowy weekend, wybieramy się na ognisko. Wiosną i latem grillujemy na działce dosyć często, jednak ognisko z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami przyrządzamy tylko raz w roku. Tak na pożegnanie ciepłego lata :)

ognisko 2 - Gdy kończy się lato...

ognisko 1 - Gdy kończy się lato...ognisko 3 - Gdy kończy się lato...ognisko 4 - Gdy kończy się lato...ognisko 5 - Gdy kończy się lato...ognisko 6 - Gdy kończy się lato...ognisko 7 - Gdy kończy się lato...ognisko 8 - Gdy kończy się lato...ognisko 9 - Gdy kończy się lato...ognisko 10 - Gdy kończy się lato...ognisko 11 - Gdy kończy się lato...ognisko 12 - Gdy kończy się lato...ognisko 13 - Gdy kończy się lato...ognisko 14 - Gdy kończy się lato...ognisko 15 - Gdy kończy się lato...ognisko 16 - Gdy kończy się lato...ognisko 17 - Gdy kończy się lato...ognisko 18 - Gdy kończy się lato...ognisko 20 - Gdy kończy się lato...ognisko 19 - Gdy kończy się lato...

W tym roku trafiliśmy na idealną pogodę! Przyjemne ciepłe słońce towarzyszyło nam do samego zachodu. Aż żal ściskał serce, że to już ostatni taki weekend w tym roku. Ale mam nadzieję, że jesień którą mamy już od wczoraj będzie złota i słoneczna. A czy Wy żegnacie w jakiś sposób lato? :)

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

2 komentarze

  • Skomentuj salmonella 25/09/2016 at 19:42

    Jakie cudowne koty! Kocham te futrzaki. Zaprzyjaźnione czy Twoje?

    • Skomentuj Mienta 25/09/2016 at 20:47

      To kotki od działkowej sąsiadki :) Po naszej też spacerują, ale trzymają się na dystans, więc czasem nawet ciężko im zrobić zdjęcie ;)

    Komentuj