Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników" | Mienta blog
Mienta

Wydaję książkę! „Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników”

Jeszcze do wczoraj w blogowej zakładce „o mnie” widniała informacja, że jednym z moich wielkich marzeń jest wydanie książki kucharskiej. Dziś natomiast aktywowałam na blogu sklep, w którym znajdziecie moją pierwszą autorską książkę! Sama w to nie wierzę, ale to właśnie się dzieje.

Wiem, że ten wpis będzie dość chaotyczny, ale tak naprawdę napisałam go przed chwilą. Wcześniej po prostu nie miałam na to czasu. W mojej głowie kotłuje się tyle różnych emocji, że nawet nie wiem, od czego miałabym zacząć ich opisanie. Na początku nie sądziłam, że dam radę wydać książkę sama, ale jak to mówią „dla chcącego nic trudnego” i po prostu zaczęłam działać. Za mną wiele miesięcy pracy…Nie powiem, że były łatwe, bo przepisy i zdjęcia tworzyłam między prowadzeniem bloga, zleceniami fotograficznymi, przeprowadzką, budową i urządzaniem domu, potem z dzieckiem w domu, bo zaskoczył nas lockdown i pandemia…

Pomysł na tematykę książki pojawił się w mojej głowie już jakieś cztery lata temu, spis treści powstał dwa lata temu, pierwsze zdjęcia zrobiłam w połowie 2019 roku, a ostatnie w maju tego roku. Wiem, że zdjęcia do niektórych książek powstają nawet w tydzień czy dwa, ale wiedziałam, że ja chce to zrobić inaczej. Dopracować możliwie każdy najmniejszy szczegół. Zamiast się spieszyć, chciałam wykorzystać wszystkie pory roku, zrobić zdjęcia kolorowe, różnorodne i pełne sezonowych produktów. Później pozostało znaleźć ekipę, która pomoże mi ogarnąć sprawy techniczne i z tego miejsca dziękuję Monice, Renacie i Marcie za współpracę, bez której nie mogłoby być tej książki. Dziękuję też każdej osobie, która wierzyła w ten pomysł i wspierała moje działania. Jestem dumna, że jesteśmy już na ostatnim etapie i w przyszłym tygodniu książka trafia do druku. Jestem także niesamowicie ciekawa Waszej reakcji.

Nie przedłużając, zapraszam Was do przeczytania opisu książki oraz do odwiedzin sklepu :) Do dnia premiery książka będzie w promocyjnej cenie i  będzie to jedyne miejsce, w jakim możecie ją zamówić.

 

„Kolorowe jedzenie smakuje lepiej” to bogato ilustrowana książka kucharska zawierająca aż 145 przepisów na smaczne dania, których bazę stanowią sezonowe owoce i warzywa. Znajdziecie w niej inspiracje do pokolorowania swojego jedzenia, łączenia nieoczywistych smaków, warzyw z owocami i najlepszego wykorzystania sezonowych produktów. Dania nie tylko kuszą smakiem, ale też wyglądem i aromatem.

A wszystko to bez sztucznych barwników! Użycie naturalnych dodatków takich jak sok z buraka, kurkuma czy szpinak sprawia, że potrawy nabierają intensywnych kolorów, a wykorzystanie do dekoracji liofilizowanych owoców, warzyw oraz jadalnych kwiatów zmienia je na talerzu w małe dzieła sztuki. Składniki na śniadania, obiady, desery i napoje są proste, dostępne w lokalnych sklepach i nie wymagają dużych nakładów finansowych. Jeśli preferujecie proste w przyrządzaniu, apetycznie wyglądające jedzenie, to ta książka jest właśnie dla Was, bez względu na to, czy stawiacie pierwsze kroki w kuchni, czy jesteście już bardziej doświadczeni.

kolorowe jedzenie smakuje lepiej diana kowalczyk mientablok ksiazka kucharska - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"

kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 1 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 3 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 4 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 5 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 6 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 7 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 9 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"kolorowe jedzenie smakuje lepiej ksiazka kucharska mientablog 10 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"

ksiazka mientablog 1 - Wydaję książkę! "Kolorowe jedzenie smakuje lepiej. Dania pełne barw, bez sztucznych barwników"

https://mientablog.shoplo.com/

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Komentuj