Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony | Mienta blog
Testowanie

Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony

     W tamtym tygodniu od firmy Miedzybrodzkie Makarony dostałam do przetestowania 2 produkty. Był to Międzybrodzki makaron 4 jajeczny świderki oraz Międzybrodzki makaron 5 jajeczny krajanka.

dsc 0125 - Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony

 

Firma Miedzybrodzkie Makarony została założona w 1991 roku w Międzybrodziu Bialskim

„Produkty Firmy charakteryzują się tym, że podczas gotowania zwiększają ponad dwukrotnie swoją objętość, dzięki zawartości w swoim składzie świeżych jaj oraz mąki z pszenicy durum.Surowce użyte do produkcji pochodzą od dostawców  starannie wyselekcjonowanych na przestrzeni wielu lat. Tradycyjna receptura, która pozostaje niezmienna od początku powstania zakładu  powoduje, że makaron posiada wyśmienity smak, złocistą barwę, jest sprężysty i nie skleja się. „

Całkowicie zgadzam się z tym co firma napisała na swojej stronie internetowej. Pamiętam jak pierwszy raz spróbowałam ich makaronu ( było to jeszcze przed testami). Było to u mojej Mamy i zapytałam ją kiedy robiła makaron do rosołu. Byłam przekonana, że to domowej roboty tak dobrze smakował :) Gdy powiedziała, że to krajanka tej firmy zaczęłam kupować tylko ich makaron. Dlatego chętnie zgodziłam się na napisanie recenzji na ich temat :)

Jak dla mnie największym plusem tych makaronów jest smak. Po drugie skład, świeże jaja i żadnych zbędnych sztucznych składników to coś co przekonuje mnie to kupowania produktów.

Moje propozycje to wykorzystania tych makaronów które dostałam do testowania są następujące:

Krajankę dodałam do rosołu bo nadaje się do tego wprost idealnie, uważam, że na rynku nie ma lepszego makaronu do tej zupy :)

dsc 0013 - Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony

Wykorzystałam ja jeszcze do podania z twarogiem bo bardzo pasuje mi do takiego dania domowy smak makaronu. Niestety zdjęcia nie zrobiłam bo było tak pyszne, że zapomniałam o pstrykaniu  ;)

dsc 0127 - Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony

Na wykorzystanie makaronu świderki miałam pełno pomysłów a to są moje propozycje na które się zdecydowałam :

Makaronowa sałatka z białym pieprzem

salatkazpieprzem1 - Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony

Pikantny makaron z chorizo

makaronchorizo11 - Testowanie makaronu Międzybrodzkie makarony

Jeżeli tak jak ja lubicie makaron które smakuje jak domowej roboty zachęcam do kupowania wyrobów firmy Miedzybrodzkie Makarony :)

A do tego zachęcam Was do odwiedzenia i polubienia stronki na facebooku Makaronoholicy :)

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

1 komentarz

  • Skomentuj szszyszka 21/04/2012 at 07:54

    A mi makaron Międzybrodziki nie podchodzi,ani żaden inny,jeżeli chodzi o nitki.Wolę robiony samodzielnie,jednak różnica jest wyczuwalna. Kiedyś na początku wolałam Czaniecki(jak wchodzil na rynek),niestety jak dla mnie się zepsół jakościowo.

  • Komentuj