Witam :) | Mienta blog
Mienta

Witam :)

Nie lubię pisać o sobie, ale należałoby się przedstawić :)

Moi najbliżsi mówią na mnie Mienta, dlatego taką nazwę wybrałam sobie tutaj. Mam 26 lat i obecnie mieszkam na podkarpaciu. Piszę obecnie bo przeprowadzałam się już 14 razy, więc różnie to u mnie bywa ;)

Kocham, gotowanie, pieczenie i fotografię i chociaż we wszystkich tych czynnościach jestem amatorką to staram się jak mogę aby przedstawić na zdjęciach to jak smaczne są moje potrawy :) Moją największą pasją są tatuaże artystyczne i mam nadzieję, że uda mi się kiedyś spełnić marzenie i otworzyć własne studio. Już raz taki plan był, ale póki co został odłożony w czasie, mam nadzieję, że na niezbyt długi okres. Chciałabym także kiedyś wydać swoją książkę z przepisami, ale to już chyba pozostanie sennym marzeniem ;)

Przepisy które będę tu prezentować należą raczej do prostych, bo zaczęłam gotować kilka lat temu, a pokochałam to tak naprawdę dopiero jakieś 3 lata temu gdy poznałam mojego Męża :) Jeszcze nie tak dawno musiałam radzić się Mamy w tak podstawowych sprawach jak np. ile się soli ziemniaki…także jeśli ja nauczyłam się gotować i już się przy tym nie stresuję,  a nawet wymyślam przepisy to oznacza, że gotować każdy może :)

Będzie mi bardzo miło jeśli ktokolwiek będzie tu zaglądał i będzie chciał wypróbować cokolwiek z moich propozycji :)

Zapraszam!

P5170532 - Witam :)

Następny Wpis

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Komentuj