Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2015 | Mienta blog
Ciekawe miejsca

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2015

Miło mi ogłosić, że mój blog został jednym z blogów partnerskich VIII Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD oraz Be Eco IV Targów Ekologicznego Stylu Życia.

Z tej okazji w imieniu swoim oraz wystawców i organizatorów chciałam Was serdecznie zaprosić na to nadchodzące wydarzenie.

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tu —> http://www.naturafood.pl/ i https://www.facebook.com/NATURAFOOD

image002 - Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2015

Już między 2 a 4 października Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na ósmą edycję Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD  oraz czwartą edycji Targów Ekologicznego Stylu życia beECO, podczas których zaprezentują się wiodący producenci i dystrybutorzy branży bioproduków. Targi NATURA FOOD & beECO są najważniejszą i największą  imprezą branży produktów żywności wysokiej jakości. Na przestrzeni ponad 6 tys. m2 swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 firm z branży bioprodutów, w tym producentów, przetwórców i dystrybutorów żywność ekologiczną, naturalną i tradycyjną, a także naturalne i ekologiczne kosmetyki, środki czystości czy  sprzęt gospodarstwa domowego wytwarzany z przyjaznych dla środowiska materiałów.

 

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Komentuj