E-book charytatywny dla Fundacji Gajusz | Mienta blog
Mienta, Różne

E-book charytatywny dla Fundacji Gajusz

Mam przyjemność ogłosić, że zostałam zaproszona przez fotografkę Magdę Rączkę do cudownej akcji charytatywnej ❤️ Razem z Magdą i kilkoma innymi dziewczynami stworzyłyśmy e-booka z przepisami, które koją. Comfort food w najlepszym wydaniu!

E-book kosztuje jedyne 19 zł (możecie wpłacić więcej, to zależy od Was), a 100% dochodu przekazujemy na Fundacja Gajusz, która m.in. prowadzi hospicjum perinatalne, wspiera i otacza opieką dzieci z wadami letalnymi oraz ich rodziny. Liczę na Was! Pamiętajcie, że dobro wraca i warto pomagać 🎅🏻❤️ Na ten moment zebrałyśmy prawie 13 tysięcy złotych, a jestem pewna, że dzięki Wam możemy więcej. E-booka możecie zamówić tylko do 24 grudnia, później nie będzie takiej możliwości. Jeśli chodzi o moje przepisy, to w środku znajdziecie dwie smakowite receptury, a zdjęcie mojej zapiekanki pasterskiej z fasolą zostało wybrane na okładkę. Bardzo mi miło!

Zapraszam na stronę https://dlagajusza.pl/ gdzie znajdziecie regulamin, informacje o Fundacji, autorkach e-booka, a także spis treści i kilka zdjęć do przepisów. Sam zakup przekieruje Was na stronę Siepomaga.pl Pamiętajcie, że warto pomagać!

dlagajusza - E-book charytatywny dla Fundacji Gajusz

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Komentuj