Testowanie produktów firmy SyS | Mienta blog
Testowanie

Testowanie produktów firmy SyS

Dzisiejszy dzień na moim blogu będzie poświęcony firmie SyS .

W tamtym tygodniu dostałam paczkę z ich wybranymi produktami do przetestowania a dziś przedstawię moje zdanie na ich temat a także dodam zdjęcia gotowych potraw  ;

Już na samym początku odwiedzając stronę internetową firmy i czytając co nieco byłam mile zaskoczona ponieważ w swoich daniach nie używają żadnych dodatków chemicznych, konserwantów czy też barwników.

W swojej ofercie firma posiada Dania Babci Zosi, Zupy Babci Zosi oraz suszone warzywa ” Z zielonego podkarpacia”, kolejne miłe zaskoczenie bo okazuje się, że gospodarstwo na którym uprawiane są te warzywa mieści się w moich rejonach :)

Produkty które otrzymałam to Kasza jęczmienna z pieczarkami, Ryż z pomidorami i papryką, Zupę z soczewicy, Żurek a także suszone ziemniaki i suszoną cebulę.

Pierwsze co zachwyca w tych produktach jeszcze przed zjedzeniem to piękne opakowania. W sklepie od razu sięgnęłabym po takie ale niestety w moim mieście produkty są nie dostępne :( Całe szczęście, że firma prowadzi stronę internetową . Do tego uważam, że ceny są naprawdę w porządku tym bardziej, że jest to zdrowe i wartościowe jedzenie :)

Zapraszam do odwiedzania bloga w dniu dzisiejszym aby dowiedzieć się czegoś więcej o poszczególnych produktach Babci Zosi :)

dsc 0014 - Testowanie produktów firmy SyS

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Podobne wpisy

Brak komentarzy

Komentuj